Thursday, October 26, 2017

What Sucks…T-Rex Boudoir Shots: Perv Watch Vol. 39

Perv-a-saurus!  Let’s hope they don’t move in herds. 

Laugh all you want, but this is what dinosaurs have to go through to get cast in a Harvey Weinstein T-Rex movie. 

WTF is going on here?  Look, I don’t care what anyone does behind closed doors, but let’s try and remember the “closed doors” part of that.  Not even the horniest paleontologist in the world needs to see this!

2 comments:

cv writing company said...

I would really love to visit this awesome city specifically the morgat the photos look really good I hope il embark on this journey during my next vacation

Najeeb Ali said...

NEKADIET SABIEDRINĀTU FINANŠU PĀRVALDĪBU SAVU SŪTĪJUMU SAISTĪBĀ AR MĒRĶIEM AR IZMANTOTIEM PROCENTIEM 2% (stephenswillsloan@gmail.com).

Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Mūsu galvenais mērķis ir palīdzēt jums iegūt pakalpojumu, kuru jūs pelnījāt, mūsu aizdevuma programma ir ātrākais. Mēs izsniedzam aizdevumu jebkurā jūsu izvēlētajā valūtā {Us Dollar, mārciņas, Eiro, Dinārs utt} un ilgums no 1 līdz 30 gadiem, lai atmaksātu aizdevumu (drošu un nenodrošinātu).

Vai jums ir nepieciešams kāds aizdevums un ir zems kredīta rādītājs, Vai jums ir grūti saņemt aizdevumus
no vietējām bankām un citām finanšu iestādēm? Jūsu finansiālās problēmas risinājums ir STEPHEN WILLIAMS AIZDEVUMU FIRM. Noteikumi un nosacījumi ir ļoti saprātīgi un uzmanīgi.

Mēs piedāvājam plašu finanšu pakalpojumu klāstu, kas ietver: Ziemassvētku kredītus, biznesa aizdevumus, parādsaistību konsolidācijas aizdevumus, individuālos aizdevumus, automašīnu aizdevumus, viesnīcu aizdevumus, studentu aizdevumus, mājokļu refinansēšanu, aizdevumus ar zemu procentu likmi @ 2% pa atlīdzību fiziskām personām, uzņēmumiem un korporatīvās iestādes.

Ieinteresētajiem kandidātiem vajadzētu sazināties ar mums pa e-pastu: stephenswillsloan@gmail.com. Pieteikties un atbrīvot no finanšu obligātības.