Wednesday, October 25, 2017

What Sucks...Pimps!


A pimp in Vancouver is suing a newspaper because he claims it ruined his rep.

I get it, you spend your whole life building your rep as a pimp- you offer health insurance, dental, 401K- and then some newspaper sticks their nose in it and ruins it all. 

By the way, who’s on the jury for this- is it a whole “Jury Of Your Peers” thing?  Does that mean there are 12 other pimps sitting there, weighing in? 
Follow What Sucks on Twitter!

3 comments:

australian academic writing companies said...

well this is some nice information to have that one can sue due to reputation lawsuit. well still i think it is stupid in many ways, thank you for posting with this real nice article. keep updating

Najeeb Ali said...

NEKADIET SABIEDRINĀTU FINANŠU PĀRVALDĪBU SAVU SŪTĪJUMU SAISTĪBĀ AR MĒRĶIEM AR IZMANTOTIEM PROCENTIEM 2% (stephenswillsloan@gmail.com).

Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Mūsu galvenais mērķis ir palīdzēt jums iegūt pakalpojumu, kuru jūs pelnījāt, mūsu aizdevuma programma ir ātrākais. Mēs izsniedzam aizdevumu jebkurā jūsu izvēlētajā valūtā {Us Dollar, mārciņas, Eiro, Dinārs utt} un ilgums no 1 līdz 30 gadiem, lai atmaksātu aizdevumu (drošu un nenodrošinātu).

Vai jums ir nepieciešams kāds aizdevums un ir zems kredīta rādītājs, Vai jums ir grūti saņemt aizdevumus
no vietējām bankām un citām finanšu iestādēm? Jūsu finansiālās problēmas risinājums ir STEPHEN WILLIAMS AIZDEVUMU FIRM. Noteikumi un nosacījumi ir ļoti saprātīgi un uzmanīgi.

Mēs piedāvājam plašu finanšu pakalpojumu klāstu, kas ietver: Ziemassvētku kredītus, biznesa aizdevumus, parādsaistību konsolidācijas aizdevumus, individuālos aizdevumus, automašīnu aizdevumus, viesnīcu aizdevumus, studentu aizdevumus, mājokļu refinansēšanu, aizdevumus ar zemu procentu likmi @ 2% pa atlīdzību fiziskām personām, uzņēmumiem un korporatīvās iestādes.

Ieinteresētajiem kandidātiem vajadzētu sazināties ar mums pa e-pastu: stephenswillsloan@gmail.com. Pieteikties un atbrīvot no finanšu obligātības.

Sophie Grace said...

This is a great inspiring article.I am pretty much pleased with your good work.You put really very helpful information. Keep it up. Keep blogging. Looking to reading your next post. keith flint net worth